O nás

 • MUDr. Jana Brychtová

  vedoucí lékař

  brychtova@radotinocni.cz

  Po absolvování tehdejší FVL UK, nyní 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy, nastoupila jako sekundář na oční oddělení nemocnice Kolín. Po tříleté nemocniční praxi se vrátila zpět do Prahy jako samostatně pracující lékař - oftalmolog polikliniky Radotín, kde od roku 1994 provozuje soukromou lékařskou praxi jako ambulantní specialista - oftalmolog. Každoročně se zúčastňuje sjezdů České oftalmologické společnosti a stáží na klinických pracovištích. Je též členkou České glaukomové společnosti a České vitreoretinální společnosti. Je šéfredaktorkou časopisu Lékařského grémia firmy Finclub, určeného odborné veřejnosti (tedy lékařům), pravidelně přispívá i do časopisu této firmy, určeného laikům.

 • MUDr. Lenka Faitová

  lékař

  faitova@radotinocni.cz

  Ukončila studium na LK UK v Plzni v roce 1993 a poté nastoupila na oční oddělení okresní nemocnice v Chebu. Od roku 2003 pracuje v soukromém zdravotnickém zařízení Santé s.r.o. v oční ambulanci. Specializovanou způsobilost získala v roce 2008.

  Absolvovala kontaktologický kurz a pravidelně se zúčastňuje oftalmologických sjezdů a vzdělávacích akcí. Diplom celoživotního vzdělávání lékařů má do r. 2017.

  Je členkou České glaukomové společnosti a České oftalmologické společnosti při ČLS JEP.

 • Irena Valentová

  vrchní sestra

  valentova@radotinocni.cz

  Diplomovaná zdravotní sestra s předchozí dlouholetou praxí v Thomayerově nemocnici v Praze - Krči. V ordinaci pracuje od roku 1995. V současnosti pracuje na pozici vrchní sestry. Pacienti i spolupracovnící na ní oceňují nejen hluboké odborné znalosti, ale i velice komunikativní a zároveň lidský přístup ke každému z pacientů i kolegů, vynikající organizační schopnosti a naprostou spolehlivost.

 • Bc. Kateřina Veverková, DiS.

  oční optik, optometrista

  veverkova@radotinocni.cz

  Po absolutoriu v roce 2001 na Vyšší zdravotnické škole v Praze, obor Diplomovaný oční technik, pracovala v několika pobočkách v Praze jako oční optik. V roce 2004 ukončila bakalářské studium Optometrie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Po mateřské dovolené působila dva roky jako oční optik – optometrista v kladenské Oční ordinaci s optikou.

  Je členkou Společenstva očních optiků a optometristů a pravidelně se účastní odborných kongresů a seminářů.

 • Bc. Tereza Jeřábková

  optometrista, diplomovaná zdravotní sestra

  jerabkova@radotinocni.cz

  Po složení maturity na Střední zdravotní škole v r.1997 studovala na VZŠ obor Diplomovaný oční technik. V r. 2001 obor zakončila absolutoriem. Pracovala v Praze jako oční optik.V roce 2004 absolvovala bakalářské studium Optometrie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Po ukončení studií stále pracovala v oční optice jako optik-optometrista. V r. 2010 se po mateřské dovolené ke své práci vrátila. Je členkou Kontaktologické společnosti, Společenstva očních optiků a optometristů a pravidelně se účastní odborných kongresů a seminářů.

 • Jiří Hnětkovský

  asistent prodeje

  hnetkovsky@radotinocni.cz

  Má dlouholeté bohaté zkušenosti s prodejem, výrobou a opravami korekčních brýlových pomůcek.

  Pracoval v několika pražských očních optikách a dvou velkoobchodech oční optiky. Brýle jsou mu koníčkem a proto vám velmi ochotně pomůže s výběrem vhodných brýlových obrub a doporučí vhodná brýlová skla. Jeho předností je komunikativnost, trpělivost výběru z velkého množství obrub i široké nabídky skel, má i jednu téměř zázračnou vlastnost: většinou hned prvé obruby, které zákazníkovi nabídne, jsou ty pravé!

 • Vlasta Šťastná

  zdravotní sestra

  stastna@radotinocni.cz

  Po ůspěšném složení maturitní zkoušky na SZŠ v Příbrami v roce 1970 nastoupila na dětské odd. batolat a nedonošených v Praze. Pro problém s dojížděním a ubytováním, řešila situaci změnou a nastoupila jako sestra v třísměném provozu v Léčebně TBC na Pleši. Po MD pracovala jako dětská sestra v jeslích a posléze jako sestra v OZS v Mníšku p.Brdy. Nakonec se vrátila do OLÚ TRN na Pleši, kde se otevíralo nové onkologické odd., které bylo detašovaným pracovištěm Onkologické kliniky v Praze. Po absolvování PSS v Kolíně pracovala jako staniční sestra . V roce 1989 absolvovala Funkční kurz pro vrchní sestry v Brně a do roku 1994 pracovala jako vrchní sestra. Získala zkušenosti odběrové sestry na Transfuzní stanici na Zbraslavi. V prosinci roku 1999 se otevíral nový DD v Kytíně, kde začala pracovat jako vrchní sestra. Od února 2015 posílila kolektiv nově otevřené oční ambulance v Řevnicích.

  Má kolem sebe ráda vstřícné, pracovité a zodpovědné lidi, prosazuje heslo :„Chodím do práce s nadšením, radostí a potěšením.“

 • Bc. Vladimír Bolek

  bolek@radotinocni.cz

  Maturoval v oboru Oční technik na Střední zdravotnické škole, navázal v roce 2007 bakalářským studiem oboru optik/optometrista na Univerzitě Palackého v Olomouci.

  Po ukončení studií pracoval v jedné z velkých pražských optik jako optik-optometrista.

  Je členem Společnosti českých optiků a optometristů.

  Profesně se vyznačuje velice profesionálním a zároveň vysoce lidským, naprosto individuálním přístupem k zákazníkům. Vůči kolegům je maximálně vstřícný, zdobí jej za všech okolností zcela férové jednání.